O knihe         Príbeh        Autorka        Kúpiť

Kniha, ktorá vás chytí za srdce.

Príbeh autorky a jej novej knihy

Mrzáčik

AG_Mrzacik_preview.png

Najnovšia kniha

od Andrey Gallen.

 
Recenzie
shutterstock_1450547714_BLUE.jpg

Mrzáčik je príbeh, ktorý chcete čítať rýchlo a pomaly zároveň. Počas čítania mnou lomcoval smútok a rovnako aj nádej. Možno nie každý zvládne tému, ale ak sa do čítania pustíte, tak si užijete koncert slov! Mrzáčik je kniha, ktorá sa nedá čítať pri lacnom víne, zaslúži si dobrý vintage. 

KATARINA MAYER

Autorka a prekladateľka

Kniha, ktorá vás chytí za srdce

Mrzáčik je príbeh o malom liečiteľovi. 

V detskom domove, sa hrdinovia knihy pomaly vyrovnávajú so svojím osudom nechcených. Pokúšajú sa nájsť svoje korene, aby mohli spoznať sami seba, zo všetkých síl hľadajú pevný bod, od ktorého by sa mohli odraziť, nech už je akýkoľvek. Snažia sa uchopiť svoju budúcnosť za niektorý z koncov, ktorý si vytvorili vo svojej fantázii. Medzi nimi vyrastá Mrzáčik. Malý postihnutý chlapec, ktorý na svojej životnej ceste napriek vlastnému postihnutiu, pomáha svojím duchovným nastavením všetkým naokolo. Je obdarovaný iným pohľadom na svet, dokáže vidieť za hranice viditeľného a prijíma svoj osud s pokorou a zvedavosťou.

Škola života, ktorou jednotliví hrdinovia prechádzajú, nie je jednoduchá. Za svoje životné skúsenosti platia to najvyššie školné, ale každý z nich nakoniec dospeje do svojho osobného cieľa, ktorým je posun na vyššiu úroveň vedomia. Napriek názvu, ktorý možno vyvoláva zimomriavky, je kniha pozitívna a má šťastný koniec.Možno nie práve taký, aký by sme si predstavovali, ale taká už je cesta naozajstnému poznaniu ...

 

Na mieste večnej prítomnosti, kde sa nikto nezaoberá priestorom, ani časom, kde nekonečné svetlo nedáva príležitosť tieňu, v dimenzii veľmi vzdialenej každej poznateľnej, v nepredstaviteľnom zlomku akejkoľvek pozemskej časomiery, prebleskla myšlienka. Možno farebná, dúhová, možno len záblesk svetla padajúcej hviezdy, možno jemné chvenie. Stopa po nej zostala veľká. Ako vždy, keď sa zrodí nový zámer.

O autorke

Andrea Gallen, pôvodným povolaním designérka a interiérová architektka. Celým životom ju sprevádzajú dve múzy. Aby bola voči nim spravodlivá, rozhodla sa zhmotniť príbeh, ktorý ju roky sprevádzal.

 
Kúpiť knihu